14 ДНІВ НА ОБМІН

ШВИДКА ВІДПРАВКА

24/7 ОНЛАЙН ПІДТРИМКА

Бренди Існує 8 брендів

Показані 1 - 8 із 8 пунктів
 • BELA

  Колекція «Bela Ніндзя го» стала однією з найгучніших і очікуваних прем'єр. Для всіх, хто любить ці конструктори, вихід колекції став чудовою можливістю познайомитися з таємничим світом ніндзя, японських воїнів-тіней, які живуть і діють за своїми правилами. Сьогодні дивовижні герої-ніндзя постають перед нами в новому обличчі і з новими можливостями. У цій колекції можна зустріти легендарних, полюбившихся багатьом персонажів: Коул, Крижаний Дракон, Джей, Лорд Гармадон, Шут-скелет, Сенсей Ву і т.д.

 • Intex

  Компанія INTEX вже більше 40 років випускає високоякісні товари та інвентар для дозвілля та відпочинку. Це світовий лідер, який реалізує свою продукцію на всіх континентах. Сьогодні товари цього виробника вважаються інноваційними, вони багато в чому вище за характеристиками, ніж аналогічна продукція інших виробників. У нашому магазині Ви можете купити продукцію INTEX оптом чи вроздріб, ми працюємо і з приватними замовниками, і з великими компаніями на партнерських умовах.

 • Kinder Way'

  Компанія "KINDER WAY" існує на ринку виробництва пластмасових іграшок понад 25 років. За цей час компанія заробила чудову репутацію та завоювала перші позиції на ринку України та ближнього зарубіжжя.

 • KINSMART

  Kintoy працює в Гонконзі на основі литого під тиском машинного виробництва з 1992 року. Досвід у створенні як макетів і смішних автомобілів під власним брендом KINSMART і KINSFUN для поширення в усьому світі.

 • Wader

  Wader — компанія, яка була заснована в 1989 році у результаті злиття фірми HERMANN WADER SPIEL WARENFABRIK (Німеччина) та підприємства RYSZARD WOZNIAK (Польща). Компанія випускає іграшки, якими можуть гратися діти від 12 місяців і старше.

 • Мася

  ТМ "Мася" - Український виробник, прагне до того щоб використання їх продукції було максимально зручним. Особлива увага приділяється екологічної безпеки.

  0 товари

 • ТехноК

  Головні принципи ТМ "Технок" - створення дитячої іграшки, що відповідає всім вимогам стандартів якості та безпеки. Ми прагнемо до того, щоб граючись, малюк міг розвивати увагу, асоціативне мислення, просторову уяву. Зверніть увагу на популярну серію іграшок "Розумний малюк". Іграшки ТМ "Технок" допомагають розвивати рухливість дітей, сприяти бажанню проводитит більше часу на свіжому повітрі, вести більш активний і рухливий спосіб життя з раннього віку. Для цього в асортименті присутні машинки-каталки, машинки для гри на вулиці.

Показані 1 - 8 із 8 пунктів
Прокрутка