14 ДНІВ НА ОБМІН

ШВИДКА ВІДПРАВКА

24/7 ОНЛАЙН ПІДТРИМКА

Способи і безпека платежів

Способи платежів

На сьогоднішній день Вам доступні такі способи оплати свого замовлення. Для зручності ми Вам розкажемо про кожен з них.

1. Оплата готівкою при отриманні. Відбувається на пункті Нової пошти чи у відділенні Укрпошти, або нашому представнику(якщо Ви з Хмельницького). Даний тип оплати гарантує Вам доставку замовлення, але призводить до додаткових оформлень на пунктах видачі, а також, якщо кошти у Вас на рахунках, то Вам прийдеться перед отриманням завітати до банкомату. Для зручності ми пропонуємо Вам скористатись іншими видами оплати.
2. Банківський переказ є одним з найпопулярніших способів розрахунку. На сьогоднішній день майже у кожної людини є пластикова картка і доступ до інтернет-банкінгу свого банку. Після підтвердження замовлення Ви отримаєте номер і реквізити рахунку на який потрібно перерахувати кошти в сумі Вашого замовлення. Далі чи у своєму кабінеті інтернет-банку, чи у відділені банку, чи використовуючи термінали самообслуговування Вам потрібно переказати кошти. Тільки після цього Ваше замовлення буде опрацьованим і відправленим. Про зарахування коштів Ви будете проінформовані за допомогою смс під іменем нашого магазину.

Безпека платежів

Всі платежі є максимально захищеними від передачі Ваших даних стороннім особам. При оплаті готівкою передачі даних в принципі не відбувається. Якщо ж Ви вибрали банківський переказ, то всі розрахунки будуть залежати від банку, послугами якого Ви вирішили скористатись. У нас залишається система Приват24, яка працює на технологіях ПриватБанку, а це означає, що усі Ваші данні будуть зашифровані і захищені від випадкового чи не зовсім випадкового перехвату сторонніми особами. У нашому магазині не зберігаються данні Ваших карт, а є тільки та інформація, яку Ви надаєте при реєстрації у Вашому особистому кабінеті.


Прокрутка