14 ДНІВ НА ОБМІН

ШВИДКА ВІДПРАВКА

24/7 ОНЛАЙН ПІДТРИМКА

Доброго дня, шановні відвідувачі! Наш інтернет-магазин "МамаТато" досить відповідальний та щирий зі своїми клієнтами. Одним з наших головних пріоритетів є задоволення Ваших потреб! Ми стараємося, щоб кожен з наших відвідувачів почував себе просто і невимушено, міг спокійно обрати саме те, що потрібно.

Наша дружна команда інтернет-магазину "МамаТато" працює, щоб кожна одиниця товару потрапила за призначенням. Кожна річ проходить перевірку, жоден брак не пройде повз наше око. Асортимент також підбирається з любов'ю =) . Як для себе. Кожна молода сім'я зможе знайти тут потрібні речі, речі, які роблять Вас щасливішими, а Вашу оселю затишнішою. Деякі розділи поки ще розробляються, аби найближчим часом порадувати Вас новинками. Ми спеціально розпочали з розділу "Матусям", бо саме вони стежать за тим, щоб у всіх все було в порядку. Чому б і їх не порадувати?

За розділом "Матусям" ми додали розділ "Дітворі". Тому, що діти - це наше майбутнє і товари для них ми теж підбирали, як для своїх дітей. Іграшки на будь-який смак. Зараз можна купити багато чого, але насамперед треба думати що потрібно саме Вашій дитині. Одного малюка більше цікавлять різні конструктори, а іншому більше сподобаються цікаві ігри з водою. Ми стараємось, щоб наші найменші покупці залишалися задоволеними! =) А батьків потішить гарний вибір багаторазових підгузників і економія сімейного бюджету, яку вони гарантують.

Також ми додали ще один, не менш важливий розділ - "Татусям". Вони - основна цеглина сімейного фундаменту! Надійні і невтомні! Люблячі і відповідальні! Сильні і справедливі татусі! Спеціально для них ми підібрали товари з натуральної шкіри, вироблені українськими майстрами! Речі на віка!

Не меншої уваги заслуговує розділ "Домашнього затишку". Ви багато часу проводите вдома і варто, щоб Вам подобалось в ньому знаходитись. Для солодких снів Ви можете підібрати собі чудові комплекти постільної білизни. Ми отримуємо їх від виробника і через те ціна на них досить доступна. Якщо у Вас є проблеми з тим, щоб нагодувати свого малюка, то радимо переглянути розділ з тарілками, а в комплект можна й кружку підібрати. Думаємо, що Вам сподобається.

Згодом ми плануємо розширити асортимент товарів у всіх розділах і додати не менш важливий розділ "Домашнім улюбленцям". Тому будемо щиро вдячні, якщо Ви запропонуєте нам свої ідеї щодо товарів, які б Ви хотіли купити у нас. Пишіть нам тут - Відгуки і думки про інтернет-магазин MAMATATO.ORG. Будемо вдячні і обов'язково врахуємо Ваші побажання! Бажаємо здоров'я, тепла, миру і любові Вашій родині!


Прокрутка