14 ДНІВ НА ОБМІН

ШВИДКА ВІДПРАВКА

24/7 ОНЛАЙН ПІДТРИМКА

Доставка

Відправлення Вашого товару

Для зручності ми пропонуємо Вам три варіанти доставки:

  • "Нова пошта".
  • "Укрпошта".
  • Самовивіз (тільки у м. Хмельницький)

Увага! Якщо Вам необхідно вказати номер відділення пошти чи поштомату, то при оформленні замовлення на сторінці з адресою буде можливість написати примітки. Там Ви зможете вказати усю інформацію, яку вважатимете за потрібну для відправлення.

Перед вибором способу доставки, просимо Вас вирішити, які пріоритети Вам головніші в доставці: більша ціна але швидше ("Нова пошта") чи дешевше але довше ("Укрпошта"). Незалежно від обраного Вами способу доставки, Ви зможете відслідковувати стан Вашого замовлення онлайн.

Вартість доставки включає в себе витрати на обробку, упаковку і поштові витрати. Витрати на обробку фіксовані, в той час як витрати на транспортування можуть варіюватися залежно від ваги посилки (одне замовлення не більше 30 кг, якщо ваше замовлення важить більше, воно розбивається на декілька посилок і кожна оплачується окремо, про це повідомляється до відправлення, при замовленні). Ми радимо Вам об'єднувати замовлення, якщо товари не важкі. Це не дуже велика, але приємна економія. Ми не зможемо об'єднати два окремих замовлення та доставка буде розрахована для кожного з них.

Ваш товар прибуде до Вас цілим та неушкодженим! Ми дбаємо про збереження крихких вантажів. Приємних Вам покупок!

Для того, щоб Ви змогли вибрати найкращий для себе спосіб доставки ми пропонуємо Вам розглянути інформацію нижче.


Доставка "Новою Поштою" являється найбільш поширенішим видом. Це пов'язано з швидкістю та якістю роботи. "Нова Пошта" знаходиться в процесі постійного розвитку. День у день з’являються нові сервіси, продукти, зростають потреби клієнтів. "Нова Пошта" підтверджує свою назву, передбачаючи бажання і завжди пропонуючи нове. 

Ви можете використовувати, як стандартні відділення так і нові поштомати.

Для того, щоб точно визначити, яке ж відділення являється найближчим чи найзручнішим для Вас пропонуємо переглянути інформацію на сторінці відділень "Нової Пошти".

Від 25 грн.

Усім на відома "Укрпошта" має свої плюси в доставці замовлень. На сьогоднішній день ця служба представляє найнижчі ціни та найбільше покриття. Якщо Ви проживаєте в невеличкому селищі, то наявність "Нової Пошти" чи "Міст Експрес" велика рідкість. Для цього й варто використовувати доставку "Укрпошти", адже це близько 11,8 тисяч поштових відділень по всій Україні.

Проблема тільки цього типу доставки полягає в термінах. Зазвичай доставка Вашого замовлення триває довше від інших операторів, але для того, хто не спішить і економить кожну копійку на 1-3 довше замовлення в дорозі не буде великою проблемою.

Якщо Ви, випадково, не знаєте де знаходиться Ваше відділення, то завітайте на сторінку карти відділень зв'язку.

Від 6 грн.
Даний тип доставки Вашого замовлення доступний тільки в м. Хмельницький. В телефонному режимі домовимось про зустріч і Ви отримаєте своє замовлення. 0 грн.

Точнішу вартість доставки Ви можете уточнити у менеджера після формування та оформлення Вашого замовлення.

Оплата доставки

Оплата доставки здійснюється при отриманні Вашого замовлення згідно з тарифами вибраної Вами служби.

Гарантії  

Будь ласка, перевіряйте комплектність і відсутність дефектів в товарі при його отриманні (комплектність визначається описом виробу або посібником з його експлуатації). Обмін або повернення товару проводиться через пошту з попереднім узгодженням з нашими консультантами. Повернення грошей можливе після повернення товару. Спосіб повернення грошей також обговорюється з нашими консультантами.


Прокрутка