14 ДНІВ НА ОБМІН

ШВИДКА ВІДПРАВКА

24/7 ОНЛАЙН ПІДТРИМКА

Список товарів виробника Wader

Wader — компанія, яка була заснована в 1989 році у результаті злиття фірми HERMANN WADER SPIEL WARENFABRIK (Німеччина) та підприємства RYSZARD WOZNIAK (Польща). Компанія випускає іграшки, якими можуть гратися діти від 12 місяців і старше.


Іграшки Wader


Wader — компанія, яка була заснована в 1989 році у результаті злиття фірми HERMANN WADER SPIEL WARENFABRIK (Німеччина) та підприємства RYSZARD WOZNIAK (Польща). Компанія випускає іграшки, якими можуть гратися діти від 12 місяців і старше.


Іграшки Вадер не мають дрібних деталей і гострих країв, що дозволяє без побоювань купити дитині саме таку іграшку. Компанія дбає про розвиток сприйняття форм і кольору, моторики рук, координації в просторі, відчуття розмірів і дистанції. Адже діти так люблять пізнавати світ і дуже стрімко розвиваються. Подаруйте своїй дитині не тільки радість, а й допоможіть їй зробити маленький крок у розвитку логіки та мислення.
Іграшки фірми Wader — якість у кожній деталі


Вадер дитячі іграшки — це, в першу чергу, іграшки високої якості. Всі матеріали, з яких виготовляються іграшки Вадер, проходять контроль якості на відсутність шкідливих речовин. Адже для батьків головне — це безпека та здоров'я дитини. Саме тому купити іграшки фірми Wader — означає придбати якісну, яскраву та цікаву іграшку для своєї дитини. Такі іграшки задовольнять бажання і потреби навіть найбільш вимогливих батьків. І компанія Вадер це чудово розуміє, про що говорить слоган компанії —«Краще — в руках дитини!»


Wader — дитячі іграшки, які обожнюють Ваші діти


Іграшки Вадер мають різні розміри та форми, що обгрунтовано поділом продукції на вікові категорії. В асортимент компанії Вадер входять такі іграшки:


  • ігрові набори;

  • треки для машин;

  • іграшки для купання;

  • набори для дівчаток (будинки для ляльок, набори посуду);

  • іграшки для пісочниці (відерця, лопатки, сита);

  • пластикові машинки, вантажівки.

Іграшки Wader купити буде легко. Адже фірма вельми відома й іменита. А її продукція, завдяки поєднанню ціни та якості, заповнила прилавки багатьох магазинів України.


Де іграшки Вадер купити в Україні?


Якщо Ви давно хотіли купити Wader іграшки в Києві, інтернет-магазин дитячих іграшок «MамаТато» має величезний асортимент, Вам саме до нас! Іграшки Вадер в інтернет-магазині «МамаТато» купити дуже просто, Вам необхідно просто оформити замовлення. Замовлені Вами іграшки Вадер, ціна на які Вас приємно здивує, будуть доставлені протягом 1-2 днів по всій Україні. Ми працюємо для Вас!


Більше

Показані 1 - 11 із 11 пунктів
Прокрутка