14 ДНІВ НА ОБМІН

ШВИДКА ВІДПРАВКА

24/7 ОНЛАЙН ПІДТРИМКА

Список товарів виробника Intex

Компанія INTEX вже більше 40 років випускає високоякісні товари та інвентар для дозвілля та відпочинку. Це світовий лідер, який реалізує свою продукцію на всіх континентах. Сьогодні товари цього виробника вважаються інноваційними, вони багато в чому вище за характеристиками, ніж аналогічна продукція інших виробників. У нашому магазині Ви можете купити продукцію INTEX оптом чи вроздріб, ми працюємо і з приватними замовниками, і з великими компаніями на партнерських умовах.

Компанія INTEX вже більше 40 років випускає високоякісні товари та інвентар для дозвілля та відпочинку. Це світовий лідер, який реалізує свою продукцію на всіх континентах. Сьогодні товари цього виробника вважаються інноваційними, вони багато в чому вище за характеристиками, ніж аналогічна продукція інших виробників. У нашому магазині Ви можете купити продукцію INTEX оптом чи вроздріб, ми працюємо і з приватними замовниками, і з великими компаніями на партнерських умовах.


   Група компаній INTEX має свої представництва у багатьох країнах світу. У філіях працюють близько 15 000 чоловік, а безпосередньо виробництво зосереджене в Китаї. Там функціонують три заводи, на яких здійснюється строгий контроль якості. Вся продукція, що випускається відповідає вимогам гігієни і безпеки. Кожен товар проходить тестування, тому заводи випускають тільки надійні, екологічні і довговічні вироби - басейни, човни, надувні ліжка і аксесуари для активного відпочинку.


   Компанія орієнтується на те, щоб дарувати радість кожній родині. У лінійці пропозицій є інвентар для цікавого активного або пасивного відпочинку. У клієнтів є можливість придбати високоякісну продукцію за вигідною ціною. Придбати товари виробника INTEX можна в 100 країнах світу, і список цей періодично поповнюється. Поставки здійснюються своєчасно і в будь-яких обсягах, збоїв в доставці не буває. Клієнти отримують бажану продукцію вчасно і в потрібній кількості. Низька вартість товару обумовлена ​​тим, що робота всіх підрозділів і офісів вибудувана раціонально і ефективно. Це дозволяє знижувати витрати і встановлювати конкурентну вартість.


   У лінійці продукції INTEX надувні й каркасні басейни, надувні батути, дитячі надувні ігрові центри, надувні човни, надувні матраци та ліжка, аксесуари для басейнів, аксесуари для відпочинку на воді, насоси, витратні матеріали. У магазині INTEXcorp великий вибір моделей надувних і каркасних басейнів, різних за розміром, формою, системі очищення і іншим параметрам. Ми пропонуємо великий асортимент човнів для риболовлі та туризму, надувних туристичних матраців, надувних ліжок, іншої надувних меблів, іграшок, надувних кіл, м'ячів і багато, багато іншого.


Більше
на сторінці

на сторінці
Показані 1 - 24 із 83 пунктів
Прокрутка